SikaTack® Panel Primer

Kód: 117497
Akce
3 615 Kč –20 %
de 01 DE 014761020019001000 SikaTack Panel Primer 01 1x1 00812223
3 615 Kč –20 % 2 892 Kč / ks 2 390 Kč bez DPH 2 892 Kč / 1 l
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pigmentovaný primer na bázi rozpouštědel pro SikaTack® Panel systém

Detailní informace

1992
Jsme na trhu od roku 1992
Nabízíme odborný a vstřícný přístup
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 18 000 Kč
Nabízíme odborné technické konzultace
Nabízíme odborné technické konzultace
připravíme Vám nabídku na míru

Detailní popis produktu

SikaTack® Panel Primer je pigmentovaný (černý) roztok pryskyřice v rozpouštědle, který reaguje s vlhkostí přičemž vytváří tenkou vrstvu na povrchu podkladu. Tato vrstva vytváří spojení mezi podkladem a lepidlem. SikaTack® Panel Primer je speciálně vyvinut pro ošetření lepených ploch před aplikací lepidel SikaTack® Panel. SikaTack® Panel Primer je součástí systému pro skryté provětrávané fasády. U systému SikaTack® Panel jsou fasádní panely neviditelně (lepeným spojem) připevněny k jejich spodní konstrukci.  

  • soucástí systému pro lepení provetrávaných fasád

Použití

SikaTack® Panel Primer se používá ke zlepšení přilnavosti na porézních a kovových podkladech, jako je hliník, dřevo, keramika, vláknocement a přírodní kámen.
Tento produkt je vhodný pouze pro zkušené profesionální uživatele. Aby byla zajištěna přilnavost a slučitelnost materiálu, musí být provedeny zkoušky se skutečnými podklady a podmínkami.  

Doplňkové parametry

Kategorie: SIKATACK® Panel systém
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stavíme na důvěře.

Vyvíjí a vyrábí moderní materiály pro stavebnictví a průmysl.

Nabízíme systémy pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu konstrukcí.

Poskytujeme odborné technické poradenství.

Sika byla založena ve Švýcarsku před více než 100 lety.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Základy budoucí společnosti položil vynález urychlovací těsnicí přísady pro malty "Sika-1," kterou v roce 1910 vyvinul Kaspar Winkler pro zajištění vodotěsnosti tunelu Gotthard. Přísada vizionářského zakladatele umožnila Švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou a úspěšně nastartovala růst jeho podnikání.

V současnosti je Sika úspěšnou specializovanou průmyslovou společností s vedoucí pozicí při vývoji a výrobě inovativních řešení pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Společnost působí ve 101 zemích světa, kde aktivně spolupracuje s renomovanými inženýry, architekty, projektanty, dodavateli, výrobci a dalšími odborníky a udržuje si jméno důvěryhodného a solidního partnera.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.