O nás

KONEČNÝ STAVCHEM s.r.o.

Počátky naší firmy sahají do roku 1992, kdy průkopník stavební chemie na severní Moravě Ing. Martin Konečný získal první zkušenosti při stavbách a údržbě konstrukcí v exponovaném provozu Ostravského pivovaru. Rozdíl jaký udělá vhodně použitá stavební chemie od dříve standardně užívaných stavebních hmot na něj udělal takový dojem, že začal tyto možnosti zprostředkovávat dalším firmám a založil distribuční centrum materiálů Sika v Ostravě. Přes skromné začátky, kdy kancelář i sklad byly v bývalé prádelně panelového domu, jsme se postupně rozrostli ve firmu s 220 m2 bohatě zásobeného prodejního skladu, který je základnou Vašich projektů v Ostravě a širokém okolí.

Firma KONEČNÝ STAVCHEM s.r.o. byla založena roku 2014 a toho roku vstoupil do firmy Ing. Dalibor Konečný, jako pokračování a druhá generace rodinného podniku. Aby všem materiálům perfektně rozuměl, vystudoval obor Materiálové inženýrství na VUT v Brně.

V současnosti nabízíme prohlídky staveb, návrhy technologických skladeb, zpracování cenových nabídek a odborné zaškolení pracovníků, podpořené vstřícným, odborným přístupem, operativním jednáním a rychlými dodávkami materiálu. V rámci rozšíření našeho servisu po stránce jak technické, tak zajištění konkurenceschopných cen pro naše partnery, jsme postupně začali kromě Sika dodávat také materiály Remmers, MC Bauchemie, Botament, STO a Soprema, s jejichž technickými specialisty úzce spolupracujeme pro zajištění neustále aktualizovaného odborného servisu.

Kromě podpory dobročinných projektů dlouhodobě sponzorujeme sportovní klub A Bike Club Ostrava, který podporujeme jak hmotně, tak i výsledkově díky aktivnímu zapojení na závodní scéně.