Sikagard®-850 Clear

Kód: 634457 634456 Zvolte variantu
Akce
9 983 Kč 30 061 Kč od 9 983 Kč –20 %
02 cs Sikagard 850 Clear 5kg hybrisProductImages
9 983 Kč 30 061 Kč od 9 983 Kč –20 % 7 986 Kč / ks 24 049 Kč / ks od 7 986 Kč / ks 6 600 Kč bez DPH 19 875 Kč bez DPH od 6 600 Kč bez DPH 1 597 Kč / 1 kg 1 202 Kč / 1 kg
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Permanentní čirý anti-graffiti a anti-poster nátěr

Detailní informace

1992
Jsme na trhu od roku 1992
Nabízíme odborný a vstřícný přístup
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 18 000 Kč
Nabízíme odborné technické konzultace
Nabízíme odborné technické konzultace
připravíme Vám nabídku na míru

Detailní popis produktu

Sikagard®-850 Clear je 1-komponentní, polomatný, permanentní anti-graffiti a anti-poster nátěr na bázi polyorganosiloxanu, připravený na okamžité použití. Produkt je součástí Sikagard Anti-graffiti systému.

  • Připraveno k použití - žádné ředění rozpouštědlem na stavbě.
  • Permanentní – graffiti lze odstranit obvykle až více než 20krát, aniž by došlo k poškození ochrany nebo vyžadující obnovovací nátěr při použití neagresivní čisticí techniky.
  • Ochrana před lepením plakátů - plakáty na chráněném povrchu nedrží nebo je možné je snadno odstranit, a to i mnoha čisticích cyklech.
  • Polomatný vzhled. Čirý vzhled při použití na pohledový beton.
  • K čištění není potřeba žádný chemický prostředek.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stavíme na důvěře.

Vyvíjí a vyrábí moderní materiály pro stavebnictví a průmysl.

Nabízíme systémy pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu konstrukcí.

Poskytujeme odborné technické poradenství.

Sika byla založena ve Švýcarsku před více než 100 lety.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Základy budoucí společnosti položil vynález urychlovací těsnicí přísady pro malty "Sika-1," kterou v roce 1910 vyvinul Kaspar Winkler pro zajištění vodotěsnosti tunelu Gotthard. Přísada vizionářského zakladatele umožnila Švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou a úspěšně nastartovala růst jeho podnikání.

V současnosti je Sika úspěšnou specializovanou průmyslovou společností s vedoucí pozicí při vývoji a výrobě inovativních řešení pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Společnost působí ve 101 zemích světa, kde aktivně spolupracuje s renomovanými inženýry, architekty, projektanty, dodavateli, výrobci a dalšími odborníky a udržuje si jméno důvěryhodného a solidního partnera.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.