SikaBond TF Plus N 600ml, black

Kód: 134449
Akce
881 Kč –20 %
sikabond tf plus n tmel na desky a dlazdice 600 ml k 73
881 Kč –20 % 704 Kč / ks 582 Kč bez DPH
Na dotaz

Elastické 1-komponentní lepidlo pro systém SikaMembran®

Detailní informace

1992
Jsme na trhu od roku 1992
Nabízíme odborný a vstřícný přístup
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 18 000 Kč
Nabízíme odborné technické konzultace
Nabízíme odborné technické konzultace
připravíme Vám nabídku na míru

Detailní popis produktu

SikaBond® TF plus N je 1-komponentní lepidlo na bázi polyuretanu určené pro SikaMembran® fasádní systémy. SikaBond® TF plus N kombinuje vysokou mechanickou odolnost s potřebnou pružností pro eliminování vlivů pohybu fasád. SikaBond® TF plus N má výbornou přilnavost k široké škále podkladů.  

  • Bezpečná aplikace s dobrou odolností proti stékání
  • Dobře přilne k betonu, hliníku (eloxovanému nebo práškově lakovanému), tuhému U-PVC, dřevu a dalším standardním konstrukčním materiálům
  • Aplikace lepidla pouze na jednu stranu (většinou na substrát)

VÝHODY

  • Bezpečná aplikace s dobrou odolností proti stékání
  • Dobře přilne k betonu, hliníku (eloxovanému nebo práškově lakovanému), tuhému U-PVC, dřevu a dalším standardním konstrukčním materiálům
  • Aplikace lepidla pouze na jednu stranu (většinou na substrát)
  • Zajišťuje vyrovnání podkladu
  • Není nutný žádný kontaktní tlak
  • Rychlé vytvrzení
  • Úprava membrány možná do 30 min. po instalaci 

Použití

SikaBond® TF plus N se používá pro lepení fasád SikaMembran® (např. SikaMembran® Universal, Outdoor, Outdoor plus, Strong, Eco Uni, Eco Out) za obvodovým pláštěm a pláštěm proti dešťové vodě. SikaBond® TF plus N je také vhodný pro lepení přeomítatelných membrán (např. SikaMembran® Uni-P) na beton, a nebo na cihlové zdi při instalaci oken. Tento produkt je určen pro profesionální použití, před aplikací je nutno uskutečnit testy adheze a kompatibility s aktuálními podklady a podmínkami.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana proti vodě
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stavíme na důvěře.

Vyvíjí a vyrábí moderní materiály pro stavebnictví a průmysl.

Nabízíme systémy pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu konstrukcí.

Poskytujeme odborné technické poradenství.

Sika byla založena ve Švýcarsku před více než 100 lety.

Vyvinula se v úspěšnou globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu.

Její úspěch je založen na strategii, důvěře odběratelů a oddanosti všech zaměstnanců.

Základy budoucí společnosti položil vynález urychlovací těsnicí přísady pro malty "Sika-1," kterou v roce 1910 vyvinul Kaspar Winkler pro zajištění vodotěsnosti tunelu Gotthard. Přísada vizionářského zakladatele umožnila Švýcarské železniční společnosti elektrifikovat důležité spojení mezi severní a jižní Evropou a úspěšně nastartovala růst jeho podnikání.

V současnosti je Sika úspěšnou specializovanou průmyslovou společností s vedoucí pozicí při vývoji a výrobě inovativních řešení pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví a průmyslu. Společnost působí ve 101 zemích světa, kde aktivně spolupracuje s renomovanými inženýry, architekty, projektanty, dodavateli, výrobci a dalšími odborníky a udržuje si jméno důvěryhodného a solidního partnera.

Do České republiky vstoupila Sika na počátku 90. let, kdy zde zřídila samostatnou technickou kancelář. V roce 1993 byla v Brně založena společnost Sika CZ, s.r.o., která si velmi rychle upevnila svoji pozici na českém trhu stavební chemie a průmyslových tmelů.